طراحی کارت ویزیت اداری تم رنگ سبز

طراحی کارت ویزیت سبز

آرشیو بی نظیر طراحی کارت ویزیت سبز ، کارت ویزیت ها راه ارتباطی بین شما و مشتریان است ، در خیلی مواقع وقتی مکالمه کاری شما و مخاطبانتون تموم میشه، در نهایت یک سری اطلاعات تماس ببن شما و آن‌ها رد و بدل میشه؛ این وظیفه خطیر می‌تونه به عهده یک کارت ویزیت مناسب باشه .

طراحی کارت ویزیت سبز ، تعادل ، امنیت ، ثروت و رشد را نشان می دهد . سبز با طبیعت ، سلامتی و شفا و محیط همراه با حس دلسوزی و پرورش همراه است .

این رنگ اغلب توسط افراد ثروتمند جامعه انتخاب میشه و پیامی از حرفه ای بودن و تولید ثروت را منتقل می کند .

سبز، تعادل عاطفی و هماهنگی را پیشنهاد می‌کند و انتخاب خوبی برای مددکاران اجتماعی و مشاوران خیریه است.

ما در اینجا آرشیوی بی نظیر از طراحی کارت ویزیت سبز را برای شما فراهم کردیم برای ثبت سفارش طراحی کارت ویزیت سبز در بین طرح ها کنکاش کنید و طرح مورد نظر خود را انتخاب کنید  شخصی سازی طبق اطلاعات شما با ما ، برای ثبت سفارش کد مورد نظر را در واتس آپ برای ما ارسال کنید و سفارش طراحی خود را ثبت کنید

طراحی کارت ویزیت خود را جدی بگیرید 

ما در اینجا آرشیوی از طراحی کارت ویزیت سبز را گرد آوری کرده ایم ، در طراحی کارت ویزیت اطلاعات تماس ، عکس ها تاثیر بسیاری دارند ، اطلاعات تماس شما باید جامع و کامل باشد به گونه ای که وقتی مخاطبان شما هر زمان نیاز به شما را احساس کردند با مراجعه به کارت ویزیت شما به راحتی بتوانند با شما ارتباط برقرار کنند .

یکی دیگه از مهم ترین نکته در طراحی کارت ویزیت تایپوگرافی نوشته هاست که باید آن را جدی بگیرید . پیدا کردن ترکیبی از طرح و سبک متن ها زیبایی کارت ویزیت ها را دو چندان می کند . در طراحی خود بیشتر از دو سه فونت استفاده نکنید زیرا فونت های زیاد و متنوع باعث حواس پرتی می شود و باعث عدم تمرکز مخاطبان شما بر روی مطالب کارت ویزیت شود . بهتر از یک فونت تزئنی برای تیتر ها و یک فونت دیگر برای مطالب استفاده کنید تا زیبایی طراحی شما دو چندان شود .

توجه داشته باشید اطلاعات تماس را باید از فونت ساده استفاده کنید که خوانایی بالایی داشته باشد . همچنین با استفاده از تغییر سایز فونت می توانید اهمیت سلسله مراتب نوشته ها در کارت ویزیت خود را مشخص کنید . بهتر از نام برند و وب سایت شما با فونتی بزرگتر از مابقی فونت ها باشد زیرا آن ها از اهمیت بالایی برخوردار هستند

چاپ کارت ویزیت با بالاترین تنوع 

امروزه بیشتر افراد کارت ویزیت های رنگی را بیشتر از کارت ویزیت های سیاه و سفید دوست دارند چاپ و طراحی کارت ویزیت سبز برای کسب و کار شما می تواند بسیار مفید باشد . شما می توانید کارت ویزیتی با متنوع ترین رنگ و طرح و با بالاترین کیفیت و با مجهز ترین دستگاه ها در سریع ترین زمان ممکن و پایین ترین قیمت کارت ویزیت اختصاصی خود را چاپ کنید .

علاوه بر طراحی ، چاپ کارت ویزیت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است مجموعه لیتوچاپچی چاپ کارت ویزیت ساده و چاپ کارت ویزیت فانتزی با بالاترین تنوع را برای شما فراهم کرده است تا شما بتوانید کارت ویزیتی فوق العاده به مشتریان خود ارائه دهید ،  کافیست از طریق راه های ارتباطی به کارشناسان ما پیام بدهید تا شما را راهنمایی کنند . لیتوچاپچی این اطمینان را به شما می دهد که با انتخاب طراحی خاص و مناسب و با یک چاپ با کیفیت کارت ویزیت می توانید کسب و کار خود را رونق ببخشید .

برای ثبت سفارش طراحی کارت ویزیت سبز ( کد ثبت سفارش ، کدی که در زیر عکس نوشته شده است ) را برای ما در واتساپ یا تلگرام ارسال کنید شخصی سازیش طبق اطلاعات شما با ما.