طراحی و چاپ آنلاین کارت ویزیت

طراحی و چاپ کارت ویزیت اختصاصی

چاپ کارت ویزیت با جنس های سلفون ، لمینت ، گلاسه و کارتی با طراحی حرفه ای و بالاترین کیفیت چاپ ، کارت ویزیت ها جز یکی از ارزان ترین ابزار تبلیغات به شمار می رود که تمام کسب و کار ها به آن نیاز دارند . کارت ویزیت ها را در اندازه و با برش های متفاوت می توانید چاپ کنید . ظاهر کارت بسیار مهم است. به همین خاطر پیشنهاد می‌شود در انتخاب رنگ از روانشناسی رنگها استفاده کنید. همچنین طرح هایی را برای کارت ویزیت خود استفاده کنید که با حوزه کاری شما مرتبط باشد.

چرا ما نیاز به کارت ویزیت داریم ؟

ارائه کارت ویزیت اهمیت بسیاری در معرفی شما و برندتون داره ، اگر در موقعیتی قرار بگیرید که نیاز داشته باشید اطلاعات تماس خود را به مخاطبتان بدهید ، اینکه مخاطب شما به دنبال قلم و کاغذ برای یادداشت آن باشد اصلا وجه زیبایی برای شما و برندتون نداره پس داشتن کارت ویزیت از اهمیت بالایی برخوردار است .

حال اگر شما اداب ارائه کارت ویزیت خود را رعایت کنید اثر بخشی آن دو چندان می شود . بسیاری از افراد برای توسعه کسب و کار خود نیاز به داشتن کارت ویزیت دارد ، اما طراحی و چاپ اختصاصی آن به تنهایی شما را به هدفتان نمی رساند در واقع موقعیت و زمان استفاده از آن باعث اثر بخشی کارت ویزیت شما می شود .

ما برای شما اقلام کاملی از چاپ کارت ویزیت ها جنس سلفون ، گلاسه ، لمینت ، کارتی  را فراهم کرده ایم ، در صورت داشتن طراحی آماده کافیه طرح را برای ما ارسال کنید در غیر این صورت  اگر شما طراحی آماده ندارید اصلا نگران نباشید ما برای شما آرشیوی بیش از هزاران طرح برای تمامی کسب و کار ها گردآوری کرده ایم تا شما با پرداخت هزینه ای اندک به طراحی حرفه ای دست پیدا کنید کافیه به قسمت طراحی کارت ویزیت اداری برین و بقیه کارها را به کارشناسان لیتوچاپچی بسپارید .

طراحی و چاپ آنلاین کارت ویزیت ، کارت تشکر (بسته بندی و پکیجینگ)

کارت ویزیت سلفون

چاپ کارت ویزیت سلفون ، یکی از کارت ویزیت های پر طرفدار با کیفیت و به صرفه از لحاظ قیمت کارت ویزیت های سلفون هستند . بازاریابی ارزان و مقرون به صرفه

سفارش چاپ کارت ویزیت سلفون
طراحی و چاپ آنلاین کارت ویزیت ، کارت تشکر (بسته بندی و پکیجینگ)

کارت ویزیت لمینت

چاپ کارت ویزیت لمینت ، این کارت ویزیت در بین کارت ویزیت های کاغذی جز یکی از مستحکم ترین کارت ویزیت های موجود در بازار به حساب می آید .

سفارش چاپ کارت ویزیت لمینت
طراحی و چاپ آنلاین کارت ویزیت ، کارت تشکر (بسته بندی و پکیجینگ)

کارت ویزیت گلاسه

چاپ کارت ویزیت گلاسه ، کارت ویزیت یک مرجع فیزیکی است که در اختیار مخاطبان خود قرار می دهید و باعث می شود کسب و کار شما را حرفه ای به نمایش بگذارد

سفارش چاپ کارت ویزیت گلاسه
طراحی و چاپ آنلاین کارت ویزیت ، کارت تشکر (بسته بندی و پکیجینگ)

کارت ویزیت کارتی

چاپ کارت ویزیت کارتی ، همانطور که میدانید کارت ویزیت ها به شما کمک فراوانی می کند و به صورت واضح و مشخص اطلاعات شما را در اختیار مشتریانتان قرار می دهد

سفارش چاپ کارت ویزیت کارتی