هدف ما ارتقا هویت برند شماست

طراحی اختصاصی توسط تیم حرفه ای لیتوچاپچی ، امروزه برای اینکه بتوانید از رقبای خود سبقت بگیرید و در هرکاری دیده بشید نیاز به متفاوت بودن دارید ، حال این تفاوت رو با طراحی و تصاویر گرافیکی مناسب می توانید ایجاد کنید . هر طرح گرافیکی یک تریبون قدرتمند است و تجربه نشان داده که اگر یک طراحی اصولی شده باشه بهتر از هر چیز دیگری احساس را و هدف شما را به دیگران منتقل می کند . اگر شما هم به دنبال چنین تریبون قدرتمندی هستید وقتشه که طراحی خود را به یک تیم حرفه ای برای شناسایی نیاز شما و اجرای درست آن وارد عمل بشید . پس حتما برای مشاوره با تیم ما ، با ما در تماس باشید ، تا با توجه به نوع برند ، نیاز و اهدافتون شما را راهنمایی کنیم و به صورت کاملا انحصاری طراحی کنیم

طراحی اختصاصی برای تمامی سلیقه ها

طراحی اختصاصی

طراحی اختصاصی محصولات چاپی و بسته بندی ، ما برای شما مشتریان عزیز آرشیو بی نظیری از طراحی های گوناگون از قبیل ( کارت ویزیت ، منو رستوران ، ست اداری ، بروشور ، تراکت ، پوستر ، کاتالوگ ، استند و رول آپ ) را گردآوری کردیم تا شما با هزینه کمتر طراحی مناسب کسب و کار خود انتخاب کنید . در صورتی که طرحی را از آرشیو گالری طراحی آماده لیتوچاپچی مورد پسند شما نبود نگران نباشید می توانید طراحی اختصاصی خود را به کارشناسان لیتوچاپچی بسپارید .

حال اگر دنبال طراحی اختصاصی و طرحی خاص و منحصر بفرد می گردید که داخل آرشیو گالری طراحی آماده ما نبود نگران نباشید شما می توانید برای مشاوره با تیم ما ، با ما در تماس باشید ، تا با توجه به نوع برند ، نیاز و اهدافتون شما را راهنمایی کنیم و به صورت کاملا انحصاری طراحی کنیم .

راه های ارتباطی ما : تلگرام ، واتساپ ، ایتا

با ما در واتساپ در ارتباط باشید با ما در تلگرام در ارتباط باشید

طراحی گرافیک چیست ؟

طراحی اختصاصی اقلام چاپی خود را به کارشناسان مجموعه لیتوچاپچی بسپارید . طراحی گرافیک به معنای خلق و سامان دادن یک سری تصاویر برای بیان یک مفهوم و پیام در جهت ایده و هدف شماست . طراحی گرافیک جز یکی از تاثیرگذار ترین بخش های یک کسب و کار است لیتوچاپچی با بهره گیری از بهترین ایده های گرافیکی اقدام به اجرا و ارائه طرح های خلاقانه ، زیبا با رعایت استاندارد های طراحی روز دنیا در زمینه بسته بندی (پکیجینگ) ، چاپ و تبلیغات نمونده است .

طراحی برند بوک چیست ؟

برند بوک در واقع به معنای راهنمای برند سندی است که شیوه به کارگیری تمامی عناصر استفاده شده یک برند را به صورت دقیق و یکپارچه مشخص می سازد . برند بوک شامل همه چیز از طراحی لوگو ، طراحی اوراق اداری ، فونت های مجاز به کار رفته در اسناد شما ، تایپوگرافی رنگ های مجاز اسناد و رنگ های مکمل و ثانویه ، راهنمای چگونگی استفاده از تصاویر ، به کار گیری آیکون ها و…. می باشد . داشتن یک برند بوک برای سازمان شما امری ضروری است داشتن کتابچه برند شما یک راهنمای ضروری برای گرافیست ها و طراحان برای طراحی و خلق آثار تبلیغاتی یک پارچه با برند شماست .

خدمات طراحی گرافیک

طراحی اختصاصی برند شما را حرفه ای تر به نمایش میگذارد . معمولا شرکت ها به جز پروژه های تبلیغاتی بزرگ نیاز به دیگر خدما روزانه گرافیک از قبیل طراحی بروشور ، کاتالوگ ، طراحی وب سایت ، سی دی های مولتی مدیا ، طراحی هدایای تبلیغاتی ، طراحی تقویم و سررسید ، طراحی ست اداری ، طراحی آرم ، اوراق اداری ، بسته بندی ، پکیجینگ و کادوپیچی ، طراحی رسانه های محیطی و… در طی سال را دارند .