نمونه کار چاپ و طراحی کارت ویزیت کتان

نمونه کار چاپ و طراحی کارت ویزیت کتان

ما در اینجا آرشیوی از نمونه کار چاپ و طراحی کارت ویزیت کتان را گرد آوری کرده ایم . کارت کتان با وجود بافت بر روی مقوا حس فانتزی بودن را به کارت شما القا می کند ، .مجموعه لیتوچاپچی با داشتن افرادی متخصص و حرفه ای سعی در ارائه کارت ویزیتی حرفه ای برای کسب و کار شماست .

کارت ویزیت جنس کتان انواع گوناگونی دارد که تفاوت آن ها در بافت روی کاغذ می باشد ، جنس این کاغذ مقوایی 300 گرم کتان است و دارای بافت برجسته می باشد که به دست کشیدن بر روی این کارت برجستگی کاغذ به خوبی حس می شود کارت ویزیت کتان جز کارت های فانتزی می باشد که برای کسب و کار ها بسیار مناسب است زیرا وجود بافت در کاغذ باعث جلب توجه مخاطبان می شود .

چگونه کارت ویزیت ها نشان دهنده حرفه ای بودن شما و باعث اعتماد مشتریان می شود ؟

بدون در نظر گرفتن سمت مخاطبان شما ، وقتی بخواهیم اطلاعات تماس و راه های ارتباطی با خود را به آن ها بدهیم اصلا خوشایند نیست که آن شخص را درگیر آوردن کاغذ و قلم کنیم تا اطلاعات تماس شما را یادداشت کند .

اگر صاحب هر کسب و کاری باشید فارغ از نوع آن هر کاری اصول و راه و روش خودشو داره . شما وقتی با ارائه کارت ویزیت که شامل لوگو ، اطلاعات تماس ، معرفی کسب و کار شما و… است ناخودآگاه حس خوشایندی را در مشتریان خود القا می کنید و همین امر باعث جلب رضایت آن ها می شود پس داشتن یک کارت ویزیت را دست کم نگیرید .

خوب حالا نمیدونید چطوری یه طراحی زیبا و حرفه ای داشته باشین ؟

خیالتون راحت ما برای شما آرشیو بی نظیری از طراحی کارت ویزیت برای تمامی سلیقه ها گردآوری کردیم ، کافیست به بخش گالری طراحی کارت ویزیت اداری برین و طراحی خودتونو انتخاب کنید و با پرداخت هزینه اندک یک طراحی حرفه ای داشته باشین . و همچنین برای چاپ ، ما تنوع بی نظیری از چاپ کارت ویزیت را برای شما فراهم کرده ایم تا شما با خیال راحت کارت ویزیتی مطابق با سلیقه خودتون داشته باشین.

انــتـخاب طــراح از آرشـیـو طـراحی لـیتــوچــاپچــی

ما بـرای شـما مشـتریان عـزیز آرشـیو بی نظیـری شامـل هزاران طـرح کارت ویـزیت را گـردآوری کرده ایـم تا شما با هـزینـه اندک کـسب و کـار خـود را حـرفـه ای بـه نمایـش بـگذارید . بـرای مشاهده آرشیو طراحی کارت ویزیت کافیست روی لینک زیر بزنید.

انتخاب طرح کارت ویزیت

طــراحــی اخـتـصــاصـی

در صورتی که طرحی از آرشیو گالری طراحی ما انتخاب نکردید می توانید به صورت سفارشی طراحی خود را به تیم طراحی لیتوچاپچی بسپارید . ما همواره در تلاشیم با ارائه‌ی خدماتی با کیفیت و حرفه‌ای در سطح استاندارد‌های جهانی رضایت شما را جلب کنیم.

طراحی اختصاصی

نمونه کار چاپ و طراحی کارت ویزیت کتان

آرشیو نمونه کار چاپ و طراحی کارت ویزیت کتان لیتوچاپچی ،طراحی حرفه ای را با ما تجربه کنید شما مشتریان عزیز می‌تونید کلیه سفارش های طراحی گرافیک خودتون رو به دست طراحان متخصص ما بسپارید. ما در اینجا به دلیل محدودیت فضایی تعداد محدودی از چاپ و طراحی کارت ویزیت کتان را برای شما مشتریان گرامی قرار داده ایم .