چـــاپ و تـبــلیغــــات

چاپ و تبلیغات یکی از اقدامات لازم برای هر کسب و کاریست ، شما اگر کسب و کاری دارید برای بزرگ شدن و دیده شدن آن نیاز به تبلیغات دارید حال این تبلیغات مدل های مختلفی دارد که شما می توانید با توجه به بودجه خود بهترین روش را برای خود انتخاب کنید .

مجموعه لیتوچاپچی با فراهم کردن اقلام چاپ و تبلیغات و طراح های حرفه ای سعی در حرفه ای به نمایش گذاشتن برند شماست . هدف ما ارتقا هویت برند شماست . در یک عبارت ساده به فرایند چاپ و تکثیر کردن طراحی هایی که گرافیست ها انجام می دهند تبلیغات چاپی می گویند.

طراح ها می توانند برای انواع مختلف محصولات چاپی مانند : کاتالوگ ، بروشور ، ساک دستی ، سربرگ و … طرح درست کنند. هر یک از این محصولات به مراتب به درد یک نوع از کسب و کار می خورد و متناسب با آن کاربرد دارد.

ما برای شما آرشیو حرفه ای بیش از هزاران طرح چاپ و تبلیغات را گرد آوری کرده ایم تا شما با پرداخت هزینه ای اندک هویت برند خود را ارتقا دهید ، کافیست به بخش طراحی اختصاصی لیتوچاپچی بروید و بقیه کار ها را به کارشناسان ما بسپارید .

طراحی و چاپ آنلاین کارت ویزیت ، کارت تشکر (بسته بندی و پکیجینگ)

کارت ویزیت

کارت ویزیت ها یکی از اقلام چاپ و تبلیغات به شمار می رود . کارت ویزیت هایی وجود دارد که به کمک آن، نام و ادرس کسب و کارشان را معرفی می کنند. کارت ویزیت به کارتی گفته می شود که اطلاعاتی مانند: نام و ادرس کسب و کار مربوطه و نام و اطلاعات یک شخص که از صاحبان یک شرکت یا موسسه است را به نمایش می گذارد.

مشاهده اقلام چاپی
طراحی و چاپ آنلاین کارت ویزیت ، کارت تشکر (بسته بندی و پکیجینگ)

کارت ویزیت فانتزی

کارت ویزیت های فانتزی یکی از اقلام چاپ و تبلیغات به شمار می رود . کارت ویزیت ابزاریست که ما برای برقراری ارتباط و شناساندن خود و شرکتمان و کمپانی خود به دیگران برای ایجاد روابط متقابل از آن استفاده میکنیم. طراحی کارت ویزیت اگر به خوبی انجام شود میتواند تاثیرات شگفتی روی کسب و کار ما داشته باشد باشد.

مشاهده اقلام چاپی
طراحی و چاپ محصولات اداری آنلاین ست اداری سربرگ ، پاکت نامه

محصولات اداری

محصولات اداری چاپ و تبلیغات برای هر کسب و کاری ، شما برای شروع کار اداری خود در هر شرکت یا سازمانی نیاز به تبلیغات و برند سازی دارید ، برای تکمیل لوازم و کالای اداری ، تبلیغ برای برند و نمایش خدمات خود شما نیاز به یک ست اداری دارید داشتن یک ست اداری جذاب نه تنها باعث تبلیغ شما می شود بلکه باعث می شود شما در ذهن مخاطبان باقی بمانید

مشاهده اقلام چاپی
اقلام چاپ و تبلیغات ، طراجی و چاپ دیجیتال و افست

چاپ دیجیتال

استفاده از چاپ دیجیتال برای اقلام چاپ و تبلیغات برند شما ،  امروزه با اومدن دستگاه های پیشرفته شما می توانید برای چاپ اقلام بسته بندی و اداریتون از چاپ دیجیتال استفاده کنید . چاپ دیجیتال تازه ترین روش برای تبدیل تصاویر دیجیتال و با کیفیت بالا می باشد

مشاهده اقلام چاپی
چاپ محصولات نمایشگاهی با بالاترین تنوع در کوتاه ترین زمان

محصولات نمایشگاهی

محصولات نمایشگاهی یکی از شیوه های رایج محصولات چاپ و تبلیغات است ، تبلیغات برای برند سازی شما تاثیر به سزایی دارد ، بازاریابی از گذشته تا به حال پیشرفت بسیاری کرده است داشتن رسانه و ملزومات تبلیغات تاثیر به سزایی در پیشرفت شما دارد . چاپ یکی از رسانه های متداول در تبلیغات است که در اشکال مختلفی مورد استفاده قرار میگیرد .

مشاهده اقلام چاپی
نمونه کار چاپ و طراحی اقلام تبلیغات ، چاپ اقلام بازاریابی و تبلیغات

بازاریابی و تبلیغات

با چاپ و تبلیغات به کسب و کار خود رونق ببخشید ، شما برای بازاریابی و تبلیغات خود نیاز به چاپ و تبلیغات برند خود دارید ، بازاریابی مجموعه فعالیت هایی است که منجر به معرفی مناسب محصول به مشتری و افزایش فروش شده و در نهایت، به برندینگ منتهی می شود. امروزه بازاریابی یا مارکتینگ بیش از پیش در پیشبرد اهداف سازمان ها و مدیران توانمند و همچنین افزایش فروش کسب و کارهای مختلف نقش آفرینی می کند.

مشاهده اقلام چاپی
کاغذ بسته بندی کاغذ پوستی بدون چاپ (خام) اقلام کادوپیچی برای بسته بندی و پکیجینگ

اقلام بسته بندی چاپ افست

امروزه بسته بندی یکی از گزینه های مناسب برای تبلیغات شماست حال با چاپ اختصاصی و برند خود را حرفه ای به نمایش بگذارید ، بسته بندی انواع محصولات در جذب مشتریان جدید و وفاداری مشتریان قدیمی می‌تواند تاثیر قابل توجهی داشته باشد. همانطور که می‌دانید جذب مشتری به معنای فروش بیشتر مجموعه و در نهایت سود بسیار بالای برند شما است.

مشاهده اقلام چاپی
نمونه استفاده از مهر و موم برای پلمپ مدارک، امور بسته بندی (پکیجینگ)

اقلام کادوپیچی و پکیجینگ

اگر برای طراحی بسته بندی محصول خود از ایده‌های خلاقانه استفاده نکنید، در واقع فرصت تبلیغات، بازاریابی و در نهایت فروش بیشتر مجموعه‌ی خود را از دست داده‌اید . بسته بندی حتی می‌تواند یک ابزار موثر در بازاریابی آنلاین باشد.

مشاهده اقلام چاپی
بسته بندی محصولات یا پکیجینگ ، بسته بندی محصولات چاپ افست

جعبه و بسته بندی

بسته بندی باکیفیت و جذاب باعث می‌شود محصول شما نسبت به محصول رقبا متمایز شود و در واقع به فروش مجموعه‌ی شما کمک می‌کند. اگر بسته بندی شما باکیفیت باشد، مشتریان، برند و محصولات شما را ارزشمند می‌دانند و احتمال خرید مجدد این افراد از شما به شکل قابل توجهی افزایش می‌یابد.

مشاهده اقلام چاپی