نمونه کار چاپ و طراحی کارت ویزیت مربع

نمونه کار چاپ و طراحی کارت ویزیت مربع

چاپ و طراحی کارت ویزیت مربع بستگی بسیاری به سلیقه شما دارد ، کارت ویزیت مربع نوعی کارت ویزیت فانتزی است و برای استفاده در پکیجینگ و کادوپیچی بسیار مناسب است .

حالا چرا اصلا کارت ویزیت برای همه ما با هر نوع کسب و کاری واجب و ضروری است ؟ کارت ویزیت ها با اینکه ابعاد کوچیکی دارن اما به راحتی می تونن نقش یک معرف و بازاریاب را برای شما ایفا کنند و تمامی اطلاعات ضروری شما را به مشتریان منتقل کند

یک کارت ویزیت به این کوچیکی بی چون و چرا به ما در همه زمینه ها کمک میکنه می تونه مارو به مخاطبان معرفی کنه ، یا وقتی مدیر یک شرکت نوپا یا استارتاپی باشید یا یک شرکت قدیم ، یا وقتی تجارت و کسب و کار خودتونو داشته باشین ، یک فردی باشین که بخواین کارتونو گسترش بدین ، بخواین خودتون و کسب و کارتونو به صورت حرفه ای به دیگران معرفی کنید ، استفاده از کارت ویزیت باعث میشه شما ارتباط کاری خودتونو با مخاطبان حفظ کنید .

آیا هنوز به ضرورت نیاز داشتن به یک کارت ویزیت شک دارین؟ یا نمیدونید چه طراحی برای کارت ویزیت خودتون انتخاب کنید ؟ پس حتما با آرشیو گالری طراحی آماده کارت ویزیت مجموعه لیتوچاپچی سر بزنید .

آیا داشتن کارت ویزیت اهمیتی دارد ؟

از آنجایی که امروزه کسب و کار های اینترنتی بسیار گسترده شده است شاید فکر کنید که دیگر نیازی به کارت ویزیت ندارید و چندان تاثیری ندارد و تاثیر خود را از دست داده است ، اما این تصور اشتباه است در حالی که هنوز یکی از مهم ترین و تاثیرگذارترین ابزار تبلیغات و بازایابی به شمار می آید .هنوز هم کارت‌ ویزیت ها از اهمیت بسیاری برخوردار هستند ، چرا که حافظه‌ی ما اصلاً تعریفی ندارد.

امروزه تکنولوژی با سرعت روزافزون در حال پیشرفت می باشد و بازار اینترنت و دنیای مجازی بسیار گرم شده است ممکنه برای خیلی ها استفاده از کارت ویزیت یک امر تعجب آور باشد و بگویند با گسترش عصر ارتباطات دیگه نیازی به کارت ویزیت نیست . اما ما در اینجا به صورت 100 درصد به شما میگیم و این تضمین رو می دهیم که هیچکدام از روش های دنیای دیجیتال و مجازی تا کنون نتوانسته اند جای کارت ویزیت را بگیرند

انــتـخاب طــراح از آرشـیـو طـراحی لـیتــوچــاپچــی

ما بـرای شـما مشـتریان عـزیز آرشـیو بی نظیـری شامـل هزاران طـرح کارت ویـزیت را گـردآوری کرده ایـم تا شما با هـزینـه اندک کـسب و کـار خـود را حـرفـه ای بـه نمایـش بـگذارید . بـرای مشاهده آرشیو طراحی کارت ویزیت کافیست روی لینک زیر بزنید.

انتخاب طرح کارت ویزیت

طــراحــی اخـتـصــاصـی

در صورتی که طرحی از آرشیو گالری طراحی ما انتخاب نکردید می توانید به صورت سفارشی طراحی خود را به تیم طراحی لیتوچاپچی بسپارید . ما همواره در تلاشیم با ارائه‌ی خدماتی با کیفیت و حرفه‌ای در سطح استاندارد‌های جهانی رضایت شما را جلب کنیم.

طراحی اختصاصی

نمونه کار چاپ و طراحی کارت ویزیت مربع

آرشیو نمونه کار چاپ و طراحی کارت ویزیت مربع لیتوچاپچی ، طراحی حرفه ای را با ما تجربه کنید شما مشتریان عزیز می‌تونید کلیه سفارش های طراحی گرافیک خودتون رو به دست طراحان متخصص ما بسپارید. ما در اینجا به دلیل محدودیت فضایی تعداد محدودی از چاپ و طراحی کارت ویزیت مربع را برای شما مشتریان گرامی قرار داده ایم .