نحوه ارسال سفارشات

به طور کلی نحوه ارسال سفارش شما و هزینه آن با توجه به آدرسی که در زمان ثبت سفارش خود درج کرده‌اید مشخص می‌گردد.

ما بسته های شما را در کمترین زمان ارسال میکنیم که  ارسال آن از طریق تیپاکس به آدرس پستی شما انجام خواهد شد. در این صورت نیز هزینه ارسال مطابق با تعرفه‌ سرویس‌های حمل و نقل، بر اساس مسیر، وزن و حجم محصول بر عهده شما خواهد بود.

اقلام کادوپیچی و پکیجینگ، راهنمای ارسال سفارشات طراحی ، چاپ و بسته بندی

پیگیری مرسوله ارسال شده

نحوه پیگیری بعد از ارسال مرسوله :

بعد از اینکه وضعیت سفارش شما به مرحله تحویل رسید کد رهگیری به شماره ثبت شده شده شما ارسال می شود . شما می توانید به راحتی با کد رهگیری بسته پستی خود را پیگیری کنید

ارسال از طریق تیپاکس: بعد از ارسال بسته شما و تحویل آن به تیپاکس کد پیگیری برای شما پیامک می شود که می توانید از اداره تیپاکس شهر خود این مرسوله را پیگیری نمایید. این روش به علت پسکرایه بودن، مامور شرکت تیپاکس بعد از تحویل مرسوله کرایه ارسال مرسوله را از شما دریافت خواهد نمود. لازم به ذکر است که بعد از ارسال مرسوله، پیگری مرسوله بر عهده کاربر بوده و شرکت مسئولیتی در قبال پیگیری مرسوله نخواهد داشت.

خیلی هاتون میپرسین نمیشه بسته ها با پست ارسال بشه ، دوستان به دلیل متفاوت بودن بسته های پستی قیمت ارسال ها کاملا متفاوت هست برای همین بسته ها با تیپاکس ارسال میشه . در حقیقت هزینه ارسال شما بسته به میزان وزن و آدرسی که برای  ارسال ثبت می کنید محاسبه می شود .

مشتریان داخلی تهران در صورتی که تمایل دارن بستشون با سرعت به دستشون برسه می توانند با کارشناسان ما هماهنگ کنند تا مرسولشون با اسنپ و یا پیک موتوری ارسال شود

مرسی که مارو همراهی میکنید و به ما انرژی میدین ما همواره در تلاشیم تا شما تجربه خریدی امن و راحت رو تجربه کنید .

طراحی و چاپ

خوب ببینم طراحیتونو انتخاب کردین ؟ سفارشتونو ثبت کردین؟

مجموعه لیتوچاپچی آرشیو بی نظیری بیش از هزاران طراح برای تمامی سلیقه ها گرد آوری کرده است ، اگه هنوز طراحیتونو انتخاب نکردین حتما با آرشیو گالری طراحی آماده لیتوچاپچی سر بزنید مطمئن باشید پشیمون نمیشید .